Rozmiary naszyjników i bransoletek

ŁAŃCUSZKI
 
  • Rozmiary łańcuszków, które dostępne są w ofercie Sklepu carollacome.pl mieszczą się zwykle w standardowym przedziale od 38 cm - 80 cm długości. Wszystkie rozmiary poniżej i powyżej tego zakresu uznawane są za niestandardowe, co przekłada się na ograniczenia w ilościach tego typu Produktów. 
  • Aby dowiedzieć się, jaka długość naszyjnika będzie dla nas najbardziej odpowiednia, wystarczy zrobić mały test. Do jego wykonania potrzebujemy kawałka cienkiego sznurka przyciętego na długość, którą zamierzamy kupić. Następnie przewiązujemy go wokół szyi i upewniamy się, że leży właśnie tak, jak sobie tego życzymy.
  • Przed zakupem naszyjnika powinno się uwzględnić indywidualną budowę ciała i wzrost.
  • Należy pamiętać, że im grubszy splot łańcuszka (szczególnie dot. to męskich łańcuchów typu pancerka, figaro), tym optycznie wydaje się on krótszy. 
  • W asortymencie Sklepu carollacome.pl poza łańcuszkami dostępne są również zawieszki. Jeśli jesteśmy już na tym etapie i chcemy dobrać odpowiednią zawieszkę do łańcuszka należy upewnić się, czy wybrana biżuteria pasuje do siebie. Warto też zwrócić uwagę, jaką średnicę posiada łańcuszek i czy na pewno przejdzie przez oczko krawatki. 
  • Poniżej pomocny schemat obrazujący sylwetkę i rozmiary naszyjników.  

 

 
BRANSOLETKI 

  • Rozmiary bransoletek, które dostępne są w ofercie Sklepu carollacome.pl  mieszczą się w przedziale od 17 cm dla młodzieży i kobiet o szczupłych nadgarstkach, przez klasyczne 19 cm, aż do rozmiaru 21 cm. Rozmiary dla Panów oscylują w przedziale 20 cm - 24 cm. Wszystkie rozmiary poniżej i powyżej wspomnianych zakresów uznawane są za niestandardowe, co przekłada się na ograniczenia w ilościach tego typu Produktów.
  • Wyjątek stanowią bransoletki z kamieni naturalnych. Z uwagi na fakt, że tworzymy je własnoręcznie - nie obowiązują ich ograniczenia rozmiarów. 
  • Aby dowiedzieć się, jaki rozmiar bransoletki będzie dla nas najbardziej odpowiedni wystarczy przeprowadzić test długości. Do jego wykonania potrzebny jest kawałek nitki/sznurka, który owijamy wokół nadgarstka, pamiętając, aby zachować niewielką przerwę od skóry dla wygody noszenia bransoletki. Następnie zaznaczamy obwód, rozwijamy nitkę/sznurek i dokładnie mierzymy otrzymaną długość przy pomocy linijki lub metra. 

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

ZAPISZ SIĘ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ OFERTĄ! Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

© CAROLLA.COME 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.