O firmie

Firma carolla.come rozpoczyna swoją historię od: MIŁOŚCI. Do ludzi, do piękna, do tworzenia i dawania szczęścia.
 
carolla.come to przede wszystkim BIŻUTERIA. Szlachetna, designerska, delikatna, ale też z pazurem. To również KAMIENIE NATURALNE, które zamieniamy w prawdziwe dzieła sztuki, idealnie dopasowane do Ciebie. Uzupełnieniem oferty jest biżuteria sztuczna o najmodniejszym wzornictwie opartym na najbardziej rozpoznawalnych, światowych markach. 

Uruchamiając Sklep online chcieliśmy podarować Ci miejsce, jakiego w polskiej sieci jeszcze nie ma. Miejsce, gdzie piękno, jakość i styl pozostają ze sobą w ścisłej relacji, a Towar uznawany za elitarny i luksusowy staje się powszechny i dostępny dla każdego. 

Klienci znający nasz Sklep oraz Ci, którzy dopiero poznają carolla.come od razu widzą, że mamy swój STANDARD. Nie godzimy się na najtańszą jakość biżuterii, która szybko niszczeje, a do tego ma słabe walory wizualne. Każdy Produkt dostępny na naszej online półce jest unikatowy (!!!), bardzo starannie selekcjonowany, pozbawiony banalnej formy. 

Sklep internetowy carollacome.pl to prawdziwa perełka na polskim rynku. Nie tylko za sprawą niepowtarzalnego asortymentu, ale również wyjątkowej komunikacji z Klientem. Do każdego podchodzimy z dobrą energią, ogromną troską, cierpliwością, przyjacielskim uściskiem dłoni. Pragniemy Twojego zadowolenia, apetytu na więcej, radosnego powrotu – zawsze i wszędzie. 

                                                                           

                              

Z ciepłym pozdrowieniem
carolla.come

 


 

 

Sklep, w którym jesteś dedykuję TOBIE! Ogromnie się cieszę, że mogę dzielić się z Tobą swoją pasją, swoistego rodzaju skarbami, odkryciami, entuzjazmem!
Życzę Ci abyś znalazł/-a tutaj to czego szukasz! Życzę Ci radości, miłości i szczęścia.

 

Karolina Pajor-Szymańska

właściciel

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

ZAPISZ SIĘ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ OFERTĄ! Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

© CAROLLA.COME 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.